İstanbul'da kurulan mamanhazir.com çeşitli kedi ve köpek ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.
 

 

İnternet sitemizde yer alan ürünlerin tamamı doğrudan üreticiden veya ithalatçı ana bayi firmalardan tedarik ediliyor. Bu ürünlerden herhangi birini iş günleri içerisinde sipariş verdiğinizde %99 başarılı ve hızlı teslimat oranlarımızı göz önünde bulundurarak ertesi gün evinizden ya da ofisinizden teslim alabiliyorsunuz.


Amacımız online alışverişlerinizi kolaylaştırmak ve ihtiyacınız olan ürünleri en kısa sürede size ulaştırmak. Bir ürünü stoğumuza almadan önce o ürün için müşteri yorumlarını göz önünde bulunduruyor ve çeşitli araştırmalar gerçekleştiriyoruz.
 
 
MamanHazır'da bir müşteri hesabı oluşturduğunuzda ve bir işlem gerçekleştirdiğinizde kişisel bilgilerinizi asla üçüncü partilerle veya şirketimizde bulunan herhangi bir personel ile paylaşmayız. Bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir ve buna ilişkin bilgi teknolojileri yatırımlarımızı sürekli arttırarak sürdürmekteyiz. Bizimle paylaştığınız bilgileriniz sadece kargo şirketleri ve bankalarla siparişlerinizi güvenli bir şekilde işleme almak ve teslim emek amacıyla şifrelenmiş olarak paylaşılmaktadır. 
 
 
Kişisel verilerinizin korunması adına tüm verilerinizi MD5 kodlama yöntemleriyle şifreliyor ve 256 bit SSL şifreleme ile sitemize girdiğiniz andan itibaren bağlantınızı koruma altına alıyoruz.


Saygılarımızla